EN TR

DUYURULAR

Ledli Sokak Armatürleri

17MAY

Ledli sokakarmatürleri günümüzde oldukça verimli bir enerji tasarrufu ve uzun ömürlücihaz kullanım imkanı sağlamaktadır. Eskiden kullanılan sokak armatürlerietkili bir aydınlatma oluşturmaz iken düzenli arızalanmalar yaratmakta idi.Gelişen led teknolojisi armatürleri daha kullanışlı hale getirdi. Ledli sokak armatürleri ile sokakaydınlatmaları daha kaliteli bir görüş alanı sundu. Ancak led teknolojisiarmatürlere daha kaliteli bir kullanım sağlarken, armatür seçimi tercihnoktasında önem taşımaya devam ediyor.

Ledli sokak armatürüseçimi yaparken bazı noktalara dikkat etmek gerekmektedir. Bunlardan ilki armatürlens ve mercek seçimidir. Işığın iyi iletilmesi için mercek ve lens seçimiarmatüre uygun olarak yapılmalıdır. Aksi durumda loş ve iyi iyi ışık iletmeyenbir çevre aydınlatması ile karşılaşılabilir. Bu da söz konusu ledli sokak armatürleri ve yol düzeniolduğu için kazalara sebebiyet verebilmektedir. Diğer bir nokta ise ledli sokak armatürleri yapısıdır.

Ledli sokakarmatürleri çalışma alanı olarak sürekli kullanım gerektirirler. Bu nedenlearmatür seçimi yaparken çalışma nedeni ile ısınma meydana getirmeyecek ledli sokak armatürü seçilmelidir. Eğerkaliteli bir armatür seçimi yapılmaz ise sürekli arızalanma oluşabilir. Yolaydınlatması yapıldığı için ani bozulmalar büyük risk taşımaktadır.

Kaliteli malzemeler ile üretilmiş aktif aydınlatmasağlayacak ledli sokak armatürleri için araştırma yapıyorsanız Focusled’ebaşvurabilirsiniz. Focusled, 25 yılı aşkın bir süredir endüstriyel alanlardahizmet sunan kaliteli bir armatür teminatı sağlayabileceğiniz profesyonel birfirmadır. Sizler de www.focusled.com.tr web adresini ziyaret ederek Focusled ledli sokak armatürleri çeşitleriniinceleyebilirsiniz.

Yakın gelecekte konvansiyonel aydınlatma sistemlerininyerini almasına kesin gözüyle bakılan LED Teknolojisi üzerine üretim tesisaltyapısını kurarak 2009 senesinde faaliyetlerine başlayan Focusled, yüksekaydınlatma performansı gerektiren uygulama projelerinde enerji tasarrufu,fotometrik uygunluk, kolay kurulum, hızlı tedarik ve performans sürekliliğiilkeleriyle çözüm sunmayı amaçlamaktadır.

Focusled ledli sokakarmatür fiyatları ve daha detaylı bilgilendirme adına web sitesi iletişimsayfasını ziyaret edebilirsiniz.

DİĞER HABERLER

Focusled ile Endüstriyel Aydınlatma Çözümleri

FOCUSLED ile endüstriyel sahalara profesyonel  aydınlatma çözümleri Led aydınlatma dünyasındaki en güncel teknolojik gelişmeleri ileri…

22.02.2015

Focus Led'in Yeni Serisi

Yeni serimizi tanıtacağız Son 8-10 yıl içerisinde gerek LED teknolojisi, gerek sektörün çok büyük bir yol kat ettiğini görüyoruz. LED…

12.03.2015

Ledli Aydınlatma Önceliği

FocusLED : ‘’LED dönüşümü her alanda öncelik kazanmış durumda ‘’ Enerjinin doğru kullanımı ve tasarruf tedbirlerinin desteklemesi…

12.03.2015

Çevre Aydınlatması

Çevre aydınlatmasının önemi ve çevre aydınlatma ürünleri Çevre aydınlatması etkili bir yaşam sürmek adına büyük önem teşkil eder.…

10.03.2017